Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

imperialturkey.com alan adı altında hizmet veren imperial, kullanımınız, ziyaretiniz ve Imperial’e üyeliğiniz Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’ndaki koşullara tabiidir.

Imperial’i kullanarak, ziyaret ederek, üye olarak ve Imperial’de yer alan formları doldurarak, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Imperial’i kullanmak ve Imperial’i ziyaret etmek için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak Imperial’in sunacağı bazı özel içerik, ürün ve hizmetlerden yararlanmak için Imperial’e üye olmanız gerekebilir.

Imperial’e üye olarak vermiş olduğunuz bilgilerinizde yer alan ad, soyad, e-posta adresi vb. bilgilerinize erişim sağlanılmasına izin vermiş sayılıyorsunuz.

Imperial üyeliğinden istediğiniz zaman bize bildirerek ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrıldıktan sonra üyelik hesabınızı yeniden aktif hale getiremezsiniz.

Imperial’in herhangi bir sebep göstermeksizin üyeliğinize son verme, üyeliğinizi süreli veya süresiz olarak askıya alma, üyelik hesabınızdaki bilgileri silme yetkisi olduğunu kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Üyelik hesabınızda kayıtlı bilgilerin ve hesap şifrenizin güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır. Hesap şifrenizin üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesi ve üçüncü kişiler tarafından hukuka aykırı içerik sağlanması ve Imperial üzerinde içeriklere yorum yazması dahil olmak üzere her türlü kötü niyetli kullanım sizin sorumluluğunuzdadır.

Imperial’i ziyaret ederken ve kullanırken Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na, tarafımızdan yayınlanan ve yayınlanacak olan diğer her türlü kullanım koşulu ve politika ile Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına uygun davranmalı, diğer kullanıcı ve üyelerin Imperial’i kullanmasını engelleyecek ya da zorlaştıracak veya veritabanları ya da sunucuları bozacak veya işlemez hale getirecek eylemlerde bulunmamalısınız.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na aykırı hareket etmeniz, Imperial’i kullanırken ya da Imperial’e üye olurken verdiğiniz bilgilerin hatalı veya gerçeğe aykırı olması, Imperial’e kötü niyetli şekilde kullanmanız veya Imperial’in gerekli görmesi halinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin Imperial’i kullanmanızı engelleyebilir veya üyeliğinizi sona erdirebiliriz. Bu eylemleriniz karşısında ayrıca hukuki yollara başvurma hakkımız saklıdır.

Imperial’ye, Imperial’de yer alan reklamlara veya tanıtım postalarımıza üçüncü kişilere ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebiliriz. Bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girmeniz halinde, söz konusu internet siteleri ya da bu internet sitelerinin uygulamaları kontrolümüz altında olmadığından yaptığınız veya yapacağınız işlemlerden sizin sorumlu olduğunuza dikkat çekmek isteriz.

Imperial’in virüs ve zararlı içerik barındırmaması için azami gayret sarf etmekle birlikte teknik sorunlar yaşamanız veya diğer nedenlerle cihazlarınıza virüs geçmesi veya herhangi bir zarara uğramanız halinde, cihazlarınız veya programlarınızın hasar görmesinden ve uğrayacağınız diğer zararlardan dolayı sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu zararlara uğramamak için gerekli önlemleri almanızı öneriyoruz.

Sebebinin ne olduğuna bakılmaksızın yaşanabilecek herhangi bir veri kaybı durumunda, sorumluluğumuz bulunmamaktadır.  Kaybolan verilerin yeniden girilmesi sizin sorumluluğunuzdur. Bu sebeple; verilerinizi korumak üzere kendi önlemlerinizi almanızı öneriyoruz.

Imperial’deki ürün ve hizmetlerin yapısını size önceden bildirmeksizin dilediğimiz zaman değiştirebilir, geçici veya kalıcı olarak sonlandırabiliriz.

Imperial’de yer alan içerik, hizmet, imkân ve diğer unsurların yayınının devamlılık arz etmesine önem gösteriyoruz. Ancak yayının ve/veya Imperial üzerinden sunulan hizmetlerin kesintisiz olacağına dair garanti vermiyoruz.

Verilerinizi saklama konusunda azami özeni göstereceğiz. Ancak verilerinizi sakladığımız sisteme izinsiz girilmesi, sistemin işleyişinin bozulması veya değiştirilmesi suretiyle bilgilerinizin elde edilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi halinde herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Veri sorumlusu olarak kişisel verilerinizi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nın ifasını sağlamak, size daha iyi ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmak, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (kısaca “KVKK” olarak anılacaktır.) başta olmak üzere diğer ilgili mevzuat hükümlerinden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmek amacıyla işliyoruz.

admin@imperialturkey.com adresimize eposta göndererek kişisel verilerinizle ilgili haklarınızı sorgulama talebinde bulunabilirsiniz.

Yürürlükte olan mevzuat çerçevesinde yetkili makamlardan usulüne uygun talep gelmesi halinde kişisel bilgilerinizi bu makamlarla paylaşmakla yükümlüyüz.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’ndan kaynaklanacak uyuşmazlıkların çözümünde Türk Hukuku uygulanacak ve İstanbul Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası, Imperial tarafından size herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın güncellenebileceğinden Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı Imperial’e her kullandığınızda gözden geçirmenizi öneriyoruz.

Imperial’de yer alan tüm içerikler ve imperialturkey.com alan adı, alt alan adları ve tüm sayfalara ilişkin tüm fikri ve sınai mülkiyet haklar İMPERİAL FORM GÜZELLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (“biz”, “tarafımız”, “bizim”) aittir veya tarafımızdan bunların kullanımına ilişkin olarak hak sahiplerinden kanunlara uygun şekilde lisans alınmıştır. Bu nedenle; söz konusu içerikler bizden yazılı izin alınmaksızın hiçbir surette kullanılamaz, yayınlanamaz, işlenemez, çoğaltılamaz, yayılamaz. Aksi halde; tüm hukuki ve cezai işlemleri başlatma ve taleplerde bulunma haklarımız saklıdır.

Son güncellenme tarihi: 06.02.2021

İMPERİAL FORM GÜZELLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi N 29 ATİD Apartmanı Kat 3 Daire 4 Şişli İstanbul TÜRKİYE

Eposta: admin@imperialturkey.com