Uzm. Özlem Posbaşoğlu

Uzm. Özlem Posbaşoğlu

Özlem Posbaşoğlu 1984 Strazburg doğumlu olup 16 yıldır zayıflama ve bölgesel incelme alanlarında danışanlarına hizmet vermektedir.

Eğitimini 2003 tarihinde Strasbourg Université École Privée E.P.C.M’da tamamlamış olup, uzmanlığını 2005 yılında almıştır. Kasım 2005 yılında ” L’Expertise Corporelle ” adında patent alarak araştırmalara başlamıştır.

Kasım 2005 yılında ilk merkezini Fransa Strazburg’da açmış, Mayıs 2007 yılında Strazburg Vendenheim’da ikinci merkezi ve Kasım 2007 yılında Colmar şehirinde ” L’Expertise Corporelle ” patenti ile hizmet veren ilk franchise şubesi açılmıştır. Ağustos 2009 yılında Lüksemburg’da 3. merkez ve Temmuz 2011 yılında Strazburg Selestat’da 4. merkezimiz faaliyete geçmiştir.

2012 yılında Strazburg Orangerie’da açılan VIP danışanlarına özel merkezinde de danışmanlık hizmetlerine devam etmiştir. Fransa’da klinik çalışmaları boyunca bölgesel incelme ve estetik konularında verdiği eğitim ve seminerler ile sektöre katkı sağlamıştır.

İmperial Form

”Sağlıklı beslenme bir yaşam biçimi haline gelmedikçe kalıcı bir zayıflamadan bahsedilemez” diyen Uzm.Özlem Posbaşoğlu, danışanları ile kaliteli, iyi bir yaşam hedeflemektedir.

Ahlaki ve etik değerleri ön planda tutarız. Merkezlerimizde hijyen ve sağlık kurallarına azami ölçüde dikkat ederiz.

İletişim

Tüm merak ettikleriniz ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin. Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklar.