Waves21 hakkında


Avrupa’nın estetik devrimi şimdi Türkiye’de

Şimdi Bize Yazın!

Waves21 Nedir?

40 yaş ve üstü, yavaşlayan metabolizma, menopoz gibi birçok nedenle, klasik zayıflama yöntemlerine rağmen vücudunda dirençli yağlanma yaşayanlar için özel olarak geliştirilen Waves 21, daha ilk seansta etkili bir zayıflama ve şekillenme performansı sergiliyor. Sahip olduğu özel program sayesinde 40 yaş altındakilerin de yaşadığı dirençli yağlanmada etki gösteren Waves 21, işlem sırasında yaydığı metaforik dalgalar ile metabolizmayı 4 farklı bölgeden uyarıyor ve bu sayede kilolara sebep olan blokajları ortadan kaldırıyor. Blokajların yok edilmesi ile dirençli yağlar kolaylıkla kırılıyor, uygulama yaptıran kişinin incelmesi, şekillenmesi ve zayıflanması sağlanıyor.

Uygulama sonrası bol su içilerek eritilen dirençli yağların vücuttan en doğal yolla atıldığı Waves 21, başta gıdı bölgesi olmak üzere bedende şekillenmesi en zor yerlerde bile performans gösteriyor. Ağrı, sızı, kızarma, morarma gibi hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan, sonrasında kolaylıkla normal hayata devam etme konforu yaşatan Waves 21’in tek seansı 30 dakika sürüyor. Daha ilk seansta etkisini gösteren bu işlem, kişinin yapısına, yaşına ve ihtiyacına göre düzenli olarak yapılarak kalıcılık elde ediliyor.

Şimdi Bir Randevu Alın

Waves21 yöntemi zayıflama hakkında tüm merak ettikleriniz ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin. Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklar.

Şimdi Bize Yazın !