Sigara & Alkol Formatlama


O sizden vazgeçmeden, siz harekete geçin ve tüketimizinden vazgeçmek mümkün.

Icon

L’expertise Corporelle

Merkezimizde içtiğiniz son sigarayı bir tüpe söndürüyor ve sonrasında sigara isteği azalmaya başlıyor!

Ne kadar koyu bir tiryaki olursanız olun, sigara ve alkol tüketiminden kurtulmak mümkün. Tamamen yan etkisiz formatlama ile acı ya da sizi rahatsız eden bir duygu yaşamadan tüketimizinden kurtulmak mümkün. En gelişmiş biorezonans teknolojisi olan MORA formatlama işlemi, maddelerin yaydığı frekansların tedavi amaçlı kullanılmasıdır. Sadece sigara ve alkol değil, alerji tedavisinden ve bazı ağrılı hastalıklarda yıllardır yurtdışında kullanılmakta olan başarılı bir uygulamadır.

Sigara & Alkol Formatlama Nedir?

Formatlama işleminden sonra sigara içme ve alkol kullanma isteği belirgin bir şekilde azalır. Vücuttaki sigara ve alkol isteğinin fiziksel olarak azaltılmaktadır. Sigara bırakıldığında ortaya çıkan sinirlilik ve gerginlik hali oluşmaz.

Merkezimizde içtiğiniz son sigarayı bir tüpe söndürüyor ve sonrasında sigara isteğiniz azalmaya başlıyor !

Siz rahat bir koltukta yaklaşık 1.5 saat dinlenirken içtiğiniz sigaranın ters frekansları kaydedilerek yükleniyor. Bu dinlenme sırasında tek hissedeceğiniz rahatlama ve gevşeme olacaktır. Seans sonrasında sigara isteğiniz ortadan kalkıyor, seans sonunda göbeğinize bantlı bir şekilde takılan çip ile uygulamanın sürekliliği sağlanıyor.

Nasıl Etki Sağlar?

Bu uygulama en gelişmiş bio rezonans teknolojisi olarak tanımlanmaktadır. Bio rezonans, belirlenen maddelerin yaydığı elektromanyetik frekansların değiştirilerek kişiye tekrar gönderilmesi ve zayıflama amaçlı kullanılmasıdır. Sigara tiryakiliğinde, alkol , alerjiler ve ağrılı hastalıklar gibi birçok hastalıkta tüm dünyada uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Şimdi Bir Randevu Alın

Gıda formatlama ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin. Uzmanlarınız sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklar.