Ice Warm21 hakkında


Avrupa’nın estetik devrimi şimdi Türkiye’de

Şimdi Bize Yazın!

Ice Warm21 Nedir?

Dünya çapındaki çalışmalarıyla ünlü Dr. Enrico Angelo tarafından geliştirilen, yeni nesil zayıflama işlemlerinin son jenerasyonu olarak tanınan ve Türkiye’de sadece Imperial Turkey’de uygulanan Ice Warm21, 4 kat hızlı yağ kırma etkisi gösteriyor.

Kilo fazlalığı olan, yağlanma yaşanan 2 – 3 bölgeye aynı anda uygulanabilen Ice Warm21, hem sıcak, hem de soğuk bir arada şoklama yaparak, yağların kırılmasını sağlıyor. İncelme ve zayıflama kadar cildin elastikiyetini yeniden kazanmasına, sıkılaşmaya yardımcı olan Ice Warm21’in tek seansı 40 dakika sürüyor. Daha ilk uygulamanın sonunda gözle görülür bir incelme, zayıflama ve şekillenme sağlayan Ice Warm21, kişinin yapısına, yaşına ve ihtiyacına göre 15 günlük aralıklarla, ortalama 5 seans yapılıyor. Bu sayede, problemli bölgede yeniden yağlanma yaşanmaması, fazlalıkların kalıcı olarak yok edilmesi ve ideal bir form elde ediliyor.

Şimdi Bir Randevu Alın

Ice Warm21 yöntemi zayıflama hakkında tüm merak ettikleriniz ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin. Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklar.

Diyetisyenlik hizmeti verilmemektedir. Sonuçlar kişilere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Şimdi Bize Yazın !