Lipowaves Premier® hakkında


Avrupa’nın estetik devrimi şimdi Türkiye’de

Lipowaves Premier® Nedir?

Dünya çapındaki çalışmalarıyla ünlü Dr. Enrico Angelo tarafından geliştirilen, yeni nesil zayıflama işlemlerinin son jenerasyonu olarak tanınan ve Türkiye’de sadece Imperial Turkey’de uygulanan Lipowaves Premier®, 4 kat hızlı yağ kırma etkisi gösteriyor.

Kilo fazlalığı olan, yağlanma yaşanan 2 – 3 bölgeye aynı anda uygulanabilen Lipowaves Premier®, hem sıcak, hem de soğuk bir arada şoklama yaparak, yağların kırılmasını sağlıyor. İncelme ve zayıflama kadar cildin elastikiyetini yeniden kazanmasına, sıkılaşmaya yardımcı olan Lipowaves Premier®in tek seansı 40 dakika sürüyor. Daha ilk uygulamanın sonunda gözle görülür bir incelme, zayıflama ve şekillenme sağlayan Lipowaves Premier®, kişinin yapısına, yaşına ve ihtiyacına göre 15 günlük aralıklarla, ortalama 5 seans yapılıyor. Bu sayede, problemli bölgede yeniden yağlanma yaşanmaması, fazlalıkların kalıcı olarak yok edilmesi ve ideal bir form elde ediliyor.

Şimdi Bir Randevu Alın

Lipowaves Premier® yöntemi zayıflama hakkında tüm merak ettikleriniz ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin. Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklar.

Diyetisyenlik hizmeti verilmemektedir. Sonuçlar kişilere göre değişkenlik gösterebilmektedir.