Gıda Formatlama


Düşkün olduğunuz yiyecekleri hayatınızdan çıkartmak mümkün !

Icon

L’expertise Corporelle

Kilo almanızdaki en büyük suçlulardan biri olan karbonhidrat ile vedalaşmak mümkün !

Günlük beslenmemizde önemli bir yere sahip olan karbonhidratlar (yani makarna, pilav, ekmek, hamur işleri gibi yiyecekler) yapı itibari ile değişime uğradığı için şişmanlık günümüzdeki en önemli sağlık sorunlarından biri haline gelmiş durumdadır. Kilo aldıran yiyecekler arasında yer alan un, nişasta ve şeker gibi gıdalar hormon dengemizi bozar, açlık hissimizi arttırır ve buna bağlı olarak vücudumuzu yağlandırırlar.

Gıda Formatlama Nedir?


Kilo aldıran ve diyet yaparken sizi zorlayan, kendinizi yemekten alıkoyamadığınız hamur işleri, ekmek, makarna, tatlı, çikolata gibi yiyeceklere karşı olan zaafınız ve tüketim alışkanlığınızı ortadan kaldırmaya yönelik etkili bir yöntemdir. Uzman Özlem Posbaşoğlu’nun Fransa’da uygulamaya başladığı ve son 7 yıldır Türkiye’de çalışmalarını sürdürdüğü Gıda Formatlama işlemi ile açlık hissiniz azalmakta, bunun yanında enerji durumunuz dengelendiği için rahatlamanız sağlamaktadır.

Nasıl Etki Sağlar?

Bu uygulama en gelişmiş bio rezonans teknolojisi olarak tanımlanmaktadır. Bio rezonans, belirlenen maddelerin yaydığı elektromanyetik frekansların değiştirilerek kişiye tekrar gönderilmesi ve zayıflama amaçlı kullanılmasıdır. Sigara tiryakiliğinde, alkol, alerjiler ve ağrılı hastalıklar gibi birçok hastalıkta tüm dünyada uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Hangi Gıda Gruplarında Formatlama Yapılabilir?


Sadece karbonhidrat ve tatlılar değil, bazı kişilerde et, peynir, çerez, tuz, kahve ve çaya karşı da düşkünlük hissediliyor olabilir ve bu gıdaların aşırı tüketimi herhangi bir nedenle sağlığınıza zarar veriyor olabilir . Gıda Formatlama işleminde fazla tükettiğiniz tüm yiyecek gruplarına karşı olan tüketiminizi gidermek ve bu yiyeceklere duyulan istek ortadan kaldırmak mümkün.

 

Gıda Formatlama İle Kendinizi İyi Hissedin

Gıda Formatlama seanslarından sonra stresinizin azalarak kendinizi daha mutlu ve duygusal açıdan iyi hissettiğinizi fark edeceksiniz.

Şimdi Bir Randevu Alın

Gıda formatlama ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin. Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklar.