Cryo21 – Buz İle zayıflama hakkında


Avrupa’nın estetik devrimi şimdi Türkiye’de

Şimdi Bize Yazın!

Cryo21 – Buz ile zayıflama Nedir?

Yoğun ve stresli iş yaşamının bir sonucu olarak dengesiz beslenme, hareketsiz yaşam, oturarak çalışma gibi birçok faktöre bağlı olarak artan bölgesel yağlanma sorununa karşı buzla zayıflama yöntemi ile çözüm bulabilirsiniz. Son teknoloji ürünü Cryo21 ile buzla zayıflama sayesinde yağlı tüm bölgelerde güvenle zayıflama etkisi elde etmek mümkün. Cerrahi yöntemlere alternatif olarak ağrı, morarma, acı ya da yan etki olmaksızın istenmeyen görüntü veren fazla yağlarınızdan kurtulmanızı sağlıyor.

Cryo21 Nedir?

Yağlar nasıl dondurularak vücuttan atılıyor?

-40 derecede donan yağlar kırılıp parçalanmakta, apaptoz (hücre ölümü) gerçekleşmektedir. Vücut, bu işlevsiz yağ dokularını uzaklaştırmak için lenfatik sistem ile dışarı atmaktadır.

İlk seanstan itibaren gözle görülür etki sağlan Cryo21 Karın, bel simitleri, basen, bacak, sırt, kol ve bacaklarda inatçı yağ dokusunun olduğu her bölgede güvenle uygulanabilmektedir.

Şimdi Bir Randevu Alın

Cryo21 yöntemi ile bölgesel zayıflama hakkında tüm merak ettikleriniz ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin. Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklar.

Diyetisyenlik hizmeti verilmemektedir. Sonuçlar kişilere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Şimdi Bize Yazın !